česky | english

22 LET NA TRHU NEMOVITOSTÍ

 

Hypoteční úvěry

Agens Reality Praha s.r.o.

je členem sítě spolupracujících realitních kanceláří s Hypocentrem Modré pyramidy v systému Global

Speciální nabídka pro naše klienty. Chcete-li ještě výhodnější podmínky úvěru, než jste si již dojednali jinde, napište nám na finance@agensreality.cz.

Bankovní produkty obecně

Hypotéka naruby

Hypotéka naruby dává žadateli jistotu zajištěných finančních prostředků před výběrem nemovitosti. Poskytnutím hypotéky naruby se banka, na základě posouzení bonity žadatele, zavazuje poskytnout mu hypoteční úvěr ve schválené výši za předpokladu, že bance dá v době čerpaní úvěru do zástavy vhodnou nemovitost s odpovídající zástavní hodnotou. Banka na základě doložení příjmů, výdajů a výše záměru schvaluje maximální limit úvěru.

Bezpříjmová hypotéka

Pro získání hypotéky nemusíte dokládat příjmy, což ocení zejména podnikatelé, jejichž výše příjmů uvedená v daňovém přiznání není dostačující pro získání hypotéky za standardních podmínek.

Překlenovací úvěr

Umožňuje financovat bytovou potřebu již během čekací doby na úvěr ze stavebního spoření.

Předhypotéční úvěr

Slouží k financování nemovitostí, které jsou obecně financovány hypotéčním úvěrem, ale dočasně není možné vložit n nemovitost zástavní právo.
Výhody: předhypotéční úvěr slouží k jedinému účelu – zajistí finanční prostředky i na nemovitosti, na které v současné době není možné vložit zástavní právo. Nejčastěji je předhypotéčním úvěrem financuje družstevní bydlení.

Americká hypotéka

Americká hypotéka je neúčelový úvěr pro fyzické osoby mající příjem z nezávislé činnosti nebo z podnikání, která umožňuje financovat jakékoliv potřeby klienta. Americká hypotéka je poskytována až do výše 70% zástavní hodnoty nemovitosti.

Výhody:

  • peníze na cokoliv bez nutnosti dlouhodobě spořit
  • výhodná úroková míra oproti spotřebitelským úvěrům apod.
BYTY
DOMY
KOMERČNÍ
Agens Reality Praha s.r.o., Lidická 4, Praha 5 – Smíchov, PSČ 150 00, info@agensreality.cz